A- A A+
Baner Łodzi Akademickiej

Specjalista (samodzielny pracownik) w dziale kadr

Profil stanowiska: Obsługa ok. 100 pracowników – obcokrajowców oraz pełne spektrum związane z zatrudnianiem osób nie posiadających polskiego obywatelstwa. Zatrudnianie pracowników i zleceniobiorców oraz bieżąca obsługa kilkudziesięciu pracowników i zleceniobiorców przypisanych strukturalnie do oddziału w Wawrze.

Wymagania: Dobra znajomość prawa pracy. Orientacja w aspektach podatkowych i składkowych mile widziana. Przyzwoita obsługa komputera, w tym obycie z programami kadrowo-płacowymi i niezłe poruszanie się w excelu. Znajomość aspektów zatrudniania cudzoziemców (to istotny zakres na tym stanowisku). Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i z ludźmi. Zdecydowanie i asertywność oraz otwartość na zmiany oraz podnoszenie kwalifikacji. Gotowość do ewentualnie ruchomego czasu pracy. Pożądane prawo jazdy.

Oferujemy: Oferujemy stabilną pracę w dużej uznanej na rynku firmie. Zatrudniamy ok. 900 osób w szeroko rozumianej aglomeracji warszawskiej. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kwalifikacji oscylujące wokół parametrów rynkowych. W razie potrzeby zapewnimy samochód służbowy i szkolenia.

Miejsce pracy: Piekarnia K. i A. Cichowscy, E. Federowicz sj. Warszawa, ulice Malownicza i Korkowa.

Uwagi:

Miejsce: mazowieckie / Warszawa

Okres publikacji: 2021-10-25 – 2021-11-24

Podpis: Piotr Zbiciak

Telefon: 882666120

E-mail: pzbiciak@piekarniagrzybki.pl