A- A A+
Baner Łodzi Akademickiej

Pracownik gospodarczy/ Złota rączka

W związku z intensywnym rozwojem firmy zatrudnimy Pana do prac porządkowych i drobnych prac konserwatorskich na terenie jednego z zakładów w Sosnowcu

Praca od poniedziałku do piątku od godziny 6.

Sprzątanie na maszynach czyszczących, oraz drobne prace konserwatorskie takie jak przykręcenie klamki, wymiana żarówki itp.

Mile widziane doświadczenie oraz uprawnienia SEP do 1 kv.

Jako, ze firma jest zakładem pracy chronionej mile widziane jest posiadania przez kandydata aktualnego orzeczenie o niepełnosprawności lub orzeczenia ZUS.

Oferujemy umowę zlecenie oraz 15 zł/h
Nr kontaktowy: 512 053 460 lub 504 257 056

Zatrudnienie w ramach projektu: „Nowa droga do zatrudnienia 60 osób biernych zawodowo – aktywizacja zawodowa osób w wieku 50+ oraz osób niepełnosprawnych w wieku 30+ z województwa śląskiego”

Zapewniamy stabilne warunki pracy oraz terminowość wypłat wynagrodzeń.

Kontakt: 512 053 460 lub 512 053 460

Administratorem Państwa Danych Osobowych jest CLAR SYSTEM S.A z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Janickiego 20 b
Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można skontaktować się za pomocą adresu e-mail cezary.sadowskiQrodo.
Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko Pracownik gospodarczy, na podstawie artykułu 6 ust. 1 lit. b i art 9 ust. 2 litera b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. 2016. 119. 1) – zwanego dalej RODO.
Państwa dane osobowe będą przechowywane:
1. do 30 dni, od dnia zakończenia rekrutacji w związku, z którą aplikowali Państwo do pracy, jeśli nie wyrazili Państwo zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji;
2. do 24 miesięcy, od dnia złożenia aplikacji, w przypadku, gdy wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji.
W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do dostępu do swoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania swoich danych, prawo ograniczenia przetwarzania swoich danych, prawo do ich usunięcia oraz przenoszenia jeśli będzie to możliwe. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
Państwa dane osobowe nie są przetwarzane poza strefą Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Administrator nie profiluje danych osobowych.
Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
Pełny obowiązek informacyjny jest dostępny na naszej stronie internetowej www.clarsystem.pl