A- A A+
Baner Łodzi Akademickiej

Pracownik ds. badań rynku

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Obecnie, dla naszego Klienta, międzynarodowej sieci instytutów badań rynku i opinii społecznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisku: Pracownik ds. badań rynku

OBOWIĄZKI
Jeśli lubisz rozmawiać przez telefon, mieć kontakt z ludźmi i poznawać ich opinie, wykazujesz się wysoką kulturą osobistą, preferujesz pracę w ustalonych godzinach, a ponadto interesujesz się aktualnymi trendami rynkowymi, to… zgłoś swoją aplikację do nas i rozpocznij pracę w zespole ankieterów! Nasi pracownicy to fantastyczni, bardzo zróżnicowani i ciekawi ludzie, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Zostań częścią naszego zespołu!
WYMAGANIA
Od Ciebie wymagamy jedynie wykształcenia średniego, umiejętności szybkiego i płynnego czytania oraz pisania, znajomości obsługi komputera oraz gotowości do pracy w zespole. Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.
OFERUJEMY
My natomiast możemy zaoferować Ci atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, szkolenie i solidne przygotowanie do pracy, zatrudnienie w ustalonych godzinach (poniedziałek-piątek w godzinach 8:00-14:00 lub 14:00-20:00), a także wsparcie pracodawcy na każdym etapie zatrudnienia.

Więcej informacji