A- A A+
Baner Łodzi Akademickiej

Montażysta wideo z orzeczeniem o niepełnosprawności (praca zdalna)

Poszukujemy pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: Cała Polska/ Praca zdalna
Nr referencyjny: VIDE/2017/08/10

WYMAGANIA:
• Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
• Mile widziana znajomość języka Angielskiego,
• Umiejętność obsługi komputera w stopniu bardzo dobrym,
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Komputer z minimum 8 GB RAM pamięci,
• Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Audacity oraz Videoscribe,
• Stałe łącze w miejscu zamieszkania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Montaż oraz edycja animacji wideo,
• Montaż oraz edycja audio,
• Możliwość rozszerzenia obowiązków o tworzenie od podstaw animacji z użyciem Adobe After Effects oraz Goanimate.com.

OFERUJEMY:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Pracę zdalną,
• Możliwość rozwoju,
• Stałą pomoc techniczną,
• Przeszkolenie ze wszystkich wykonywanych obowiązków,
• Nienormowany czas pracy.

Nasz strona: www.bponetwork.pl
Nasz.facebook: BPONetwork Sp.zoo

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA