A- A A+
Baner Łodzi Akademickiej

Księgowa/y, kadrowa/y z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Profil stanowiska: Konsorcjum organizacji pozarządowych projektu Lokalny System Wsparcia na Targówku podejmie współpracę z księgową/ym. Zakres pracy to prowadzenia księgowości organizacji pozarządowej, praca w zespole osób w dziale księgowo- kadrowo- rozliczeniowym.

Wymagania: Niezbędne są kwalifikacje w zakresie księgowości lub kadr (w tym rozliczenia z ZUS) umiejętności: dobrej współpracy w zespole, znajomości zagadnień z dziedziny rachunkowości, pracy z wykorzystaniem komputera, internetu, dokładności, staranności w prowadzeniu dokumentacji. Wykształcenie przygotowujące do tego typu pracy.

Oferujemy: Umowa o pracę

Miejsce pracy: Praca w Zespole „Zacisze” na Targówku przy ul. Nefrytowej 12 w Warszawie.

Uwagi: Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uczestniczenia przeze mnie w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych, Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. i telefonem kontaktowym, prosimy podać stopień i oznaczenia niepełnosprawności z orzeczenia, na adres: sdr.praca@interia.plotwiera się w nowej karcie z dopiskiem „księgowość”. Do wybranych osób będziemy dzwonić.

Miejsce: Warszawa

Okres publikacji: 2021-10-08 – 2021-11-07

Podpis: Agnieszka

E-mail: sdr.praca@interia.pl