A- A A+
Baner Łodzi Akademickiej

Kadrowa/y, miejsce dla osoby z niepełnosprawnością

Profil stanowiska: Stowarzyszenie dla Rodzin zatrudni osobę z kwalifikacjami z zakresu prowadzenia kadr. Praca w zespole osób, w dziale księgowo- kadrowo- rozliczeniowym. Stanowisko przygotowane jest dla osoby z niepełnosprawnością

Wymagania: Niezbędne umiejętności: w zakresie prowadzenia dokumentacji kadrowej, wysyłania dokumentów do ZUS, dobrej współpracy w zespole, znajomości zagadnień z dziedziny kadr, pracy z wykorzystaniem komputera, internetu, dokładności, staranności w prowadzeniu dokumentacji, odporność na stres.

Oferujemy: zatrudnienie na umowę o pracę, wymiar czasu pracy do uzgodnienia

Miejsce pracy: Stowarzyszenie dla Rodzin

Uwagi: Brak podjazdu dla wózków. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uczestniczenia przeze mnie w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych, Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)” i telefonem kontaktowym, podanym stopień i oznaczeniem (litery i cyfry) niepełnosprawności z orzeczenia, na adres: sdr.praca@interia.pl z dopiskiem „kadrowa/y”. Do wybranych osób będziemy dzwonić.

Miejsce: Warszawa, Targówek

Okres publikacji: 2021-10-27 – 2021-11-26

Podpis: Agnieszka

Telefon: 226194267

E-mail: sdr.praca@interia.pl