A- A A+
Baner Łodzi Akademickiej

ASYSTENT DZIAŁU TRANSPORTU I SPEDYCJI

Profil stanowiska: – wprowadzanie zleceń transportowych do systemu – weryfikacja dokumentów transportowych – wsparcie spedytorów w codziennych zadaniach Doświadczenie nie jest wymagane, szkolimy od podstaw.

Wymagania: – dobra znajomość obsługi komputera, – samodzielność, – rzetelność, – zaangażowanie oraz bardzo dobra organizacja pracy – mile widziana: znajomość jednego z wymienionych języków: francuski, niemiecki, włoski, rosyjski.

Oferujemy: – pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę. – atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i znajomości języków obcych. – możliwość przyuczenia w kierunku pracy na stanowisku samodzielnego spedytora..

Miejsce pracy: Niepołomice

Uwagi: Agencja Zatrudnienia SOD-Janiszewski nr 17265 w ramach projektu „TASMAN by SOD” skierowanego do osób z niepełnosprawnościami, poszukuje na stanowisko: ASYSTENTA DZIAŁU TRANSPORTU I SPEDYCJI Praca zdalna: NIE Miejsce pracy dostosowane dla osób poruszających się na wózku: NIE / I piętro.

U W A G A ! ! ! Aplikacje bez klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następujących klauzuli w swoim CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby obecnych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Rudnickiego 8a/3, 01-858 Warszawa, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 9 ust. 2 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), TAK/NIE oraz Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Rudnickiego 8a/3, 01-858 Warszawa, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). TAK/NIE

Miejsce: Niepołomice (woj. małopolskie)

Okres publikacji: 2021-10-15 – 2021-11-14

Podpis: Tasman by SOD

Telefon: +48661661275

E-mail: biuro@tasmanbysod.pl