A- A A+
Baner Łodzi Akademickiej

Pracownik restauracji McDonald’s

Profil stanowiska:

PRACUJ Z NAMI!

Chcesz pracować w miejscu uwielbianym przez ludzi? Dołącz do zgranej ekipy McDonald’s! Dlaczego warto? McDonald’s to jedna z najczęściej odwiedzanych restauracji na świecie, szerokie możliwości rozwoju, pewność zatrudnienia i niezwykła atmosfera. Aplikuj do McDonald’s i przyrządzaj ludziom to, co lubią najbardziej!

Zadania:

  • przygotowanie burgerów, deserów i innych pyszności;
  • sprzedaż;
  • kompletowanie i wydawanie zamówień;
  • dbałość o porządek.

Wymagania:

  • orzeczenie o niepełnosprawności;
  • chęci do pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • otwartość i komunikatywność;
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Nie wymagamy doświadczenia w gastronomii. Wszystkiego Cię nauczymy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę;
  • stawka od 19 zł/h brutto;
  • dodatki do wynagrodzenia:

– 20% stawki za pracę w godzinach nocnych 23:00-7:00;

– 6 zł/h brutto za pracę w niedzielę i święto.

  • bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy;
  • elastyczny grafik i możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin;
  • zniżki na nasze produkty do wszystkich restauracji w Polsce;
  • atrakcyjna oferta rabatowa na posiłki w czasie pracy;
  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenia na życie;
  • fundusz socjalny;
  • bonusy finansowe za zaangażowanie i dobrze wykonywaną pracę oraz wiele innych programów motywacyjnych;
  • nagrody rocznicowe.

Miejsce pracy: Łódź, Rzgów, Piotrków Tryb., Bełchatów, Tomaszów Maz., Sięganów, Pabianice, Łask, Zduńska Wola, Wiśniowa Góra, Sieradz, Łask

Uwagi:

Miejsce: łódzkie

Okres publikacji: 2022-09-12 – 2022-10-12

Podpis: Stępień-Inowłodzka

Telefon: 664148670

E-mail: beata.stepien-inowlodzka@franchisee.pl.mcd.com