A- A A+
Baner Łodzi Akademickiej

Księgowa/y – praca stacjonarna w Poznaniu

Profil stanowiska: My Wspieramy to agencja pośrednictwa pracy, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 23087. Naszą specjalizacją jest rekrutacja i zatrudnianie osób z orzeczoną niepełnosprawnością. Łączymy pracodawców z najlepszymi pracownikami z orzeczeniem o niepełnosprawności. Naszą rolą jest rekomendacja osób, najbardziej dopasowanych do określonego profilu idealnego kandydata. Jednak to nasz Zleceniodawca decyduje o tym, kogo zatrudni. Ze względu na specyfikę naszej działalności zapraszamy do aplikowania wyłącznie osoby, które posiadają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Więcej informacji na naszej stronie: https://mywspieramy.org. Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Księgowa/y Zakres obowiązków: 1. księgowanie faktur zakupu, wyciągów bankowych oraz poleceń księgowania, 2. wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu wewnętrznego, 3. obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej, 4. wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego.

Wymagania: 1. wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości, 2. znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych oraz gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji w tym obszarze, 3. minimum 2 letnie doświadczenie w księgowości, 4. samodzielność i dojrzałość w podejściu do wykonywanych obowiązków, 5. dobra organizacja pracy oraz właściwy dobór priorytetów, 6. umiejętność obsługi komputera: MS Office.

Oferujemy: Klient oferuje: 1. zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, 2. wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności, 3. możliwość zdobywania nowego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego.

Miejsce pracy: Poznań

Uwagi: Prosimy o aplikowanie poprzez link: https://app.hrappka.pl/oferta/Pracownik-dzialu-ksiegowosci—ksiegowa-ksiegowy-Praca-dla-niepelnosprawnych/93461

Miejsce: Poznań

Okres publikacji: 2023-10-11 – 2023-11-10

Podpis: Dział Rekrutacji

Telefon: 224871223

E-mail: praca@mywspieramy.org