A- A A+
Baner Łodzi Akademickiej

Asystent w dziale marketingu internetowego. Zdalna i dla niepełnosprawnych

Miejsce: praca zdalna

Preferowane kierunki studiów: dowolny

Opis stanowiska: Zakres obowiązków:

* Tworzeniu ciekawych treści, postów, artykułów, grafik.
* Publikowanie treści na platformach społecznościowych oraz na stronie internetowej.
* Budowanie zaangażowania na portalach społecznościowych.
* Pozyskiwanie wartościowych linków zwrotnych.
* Udział w opracowywaniu nowych kampanii i działań w social mediach.
* Typowanie efektywnych fraz kluczowych pod prowadzone kampanie.

Wymagania:

* Umiejętność tworzenia i publikacji wpisów w CMS WordPress – warunek konieczny.
* Umiejętność tworzenia oraz publikacji wpisów na portalach społecznościowych – warunek konieczny.
*Umiejętność tworzenia grafik w programie Canva – jest warunek konieczny.
* Umiejętność pisania treści na różne, swobodne tematy – jest warunek konieczny.
* Mile widziana jest umiejętność tworzenia landing page przy wykorzystaniu edytora blokowego Gutenberg.

Dodatkowe informacje o ofercie:
prosimy o aplikowanie poprzez formularz:

Oferujemy:

* Wynagrodzenie adekwatne do poziomu stanowiska – 3. 010 zł brutto.
* Możliwość pracy na część etatu.
* Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
* Elastyczne godziny pracy.
* Możliwość wykonywania pracy zdalnie, z domu.
* Odpowiedzialne i zróżnicowane zadania, umożliwiające rozwój zawodowy.
* Szkolenia i wsparcie w pracy.

Forma współpracy: umowa o pracę

Zarobki : 3010

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres praca@mywspieramy.org do dnia 31.10.2022 00:00