A- A A+
Baner Łodzi Akademickiej

Analityk Internetowy

Profil stanowiska: InSpatium Fundacja Promocji Pracy Zdalnej Dla naszego Klienta Migtel poszukujemy pracownika na stanowisko Analityka internetowego. Ofertę pracy kierujemy do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Opis stanowiska: Poszukujemy osób, które swoimi umiejętnościami i doświadczeniem zasilą zespół naszego Klienta. Jeśli jesteś osobą, która posiada doświadczenie na stanowisku Analityka internetowego oraz pracy z bazami danych, ale także nie boi się nowych wyzwań i różnorodnych zadań oraz chcesz się rozwijać na płaszczyźnie zawodowej- aplikuj i pracuj zdalnie z najlepszymi!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW Budowa baz danych, dbanie o aktualność baz danych, wykonywanie analiz, raportów i zestawień na potrzeby projektów, praca na programach zewnętrznych Klienta, raportowanie dokonań.

Wymagania: Znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel (na poziomie co najmniej średniozaawansowanym) oraz odpowiedników arkuszy Google, umiejętność koncentracji oraz radzenia sobie z obciążeniem związanym z pracą na różnego typu środowiskach i programach, samodzielność w działaniu, gotowości do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych, umiejętności analitycznego myślenia, elastyczności i otwartości we współpracy, umiejętność pracy w zespole, samodyscyplina i odpowiedzialność za powierzone zadania, odpowiednia kultura pracy i dbanie o wizerunek firmy.

Oferujemy: Zakres obowiązków umożliwiający podniesienie kwalifikacji zawodowych, udział w realizacji ciekawych projektów, indywidualne szkolenia, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pracę w 100% zdalną. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy: zdalnie

Uwagi: Aplikować należy poprzez link: https://inspatium.elevato.net/pl/analityk-internetowy,j,78

Miejsce: Cała Polska

Okres publikacji: 2023-10-25 – 2023-11-24

Podpis: Anna

E-mail: anna.chyza@inspatium.org