Warsztaty dla samorządów „Nowa ustawa, nowe zadania”Samorząd Studencki Politechniki Łódzkiej wraz z Fundacją Łódź Akademicka serdecznie zapraszają na IV Warsztaty dla samorządów „Nowa ustawa – nowe zadania”, które odbędą się w Łodzi w dniach 21-23.11.2014 r. W trakcie tych kilku dni spędzonych w naszym mieście postaramy zwrócić się waszą uwagę na zagadnienia związane z Funduszem Pomocy Materialnej w obliczu ustawy Prawo o Szkolnictwie Wyższym. Zagadnienie udzielania pomocy materialnej studentom jest jednym z najpoważniejszych zadań, jakie stawiane jest przed samorządami studenckimi. Tym bardziej należy zwrócić uwagę, aby naszym koleżankom i kolegom nie zabrakło w tym obszarze wiedzy i merytorycznego przygotowania podczas codziennej pracy.

Chcemy, aby te warsztaty posłużyły we właściwym przygotowaniu do pracy członkom komisji ds. pomocy materialnych oraz wszystkim osobom zajmującymi się tymi zagadnieniami. Poprzez praktyczne warsztaty chcemy pomóc w wyjaśnieniu wątpliwości dotyczących aspektów prawnych, aby ustrzec się błędów, które często pojawiają się wraz ze zmianą przepisów ustawowych.

W ciągu tych kilku dni, które spędzicie w Łodzi, postaramy się pokazać Wam również piękno naszego miasta oraz wspaniałe zaplecze naszych łódzkich uczelni.

Więcej informacji na stronie: www.warsztaty.lodzakademicka.pl