A- A A+
Baner Łodzi Akademickiej

Młodszy Konsultant ds. Procesów Wsparcia Bankowości z jęz. angielskim

Profil stanowiska: InSpatium Fundacja Promocji Pracy Zdalnej poszukuje pracowników na stanowisko Młodszy Konsultant ds. Procesów Wsparcia Bankowości z jęz. angielskim

Praca w międzynarodowej firmie CERI International. CERI International o sobie- specjalizujemy się w przetwarzaniu informacji powierzanych przez inne firmy, głównie banki oraz instytucje finansowe. W naszym ITech Center powstaje również oprogramowanie, głównie na rzecz Commerzbanku. Świadczymy usługi projektowania i utrzymania oprogramowania oraz zarządzania aplikacjami w szerokim zakresie. Na polskim rynku pojawiliśmy się w 2003 roku. CERI International należy do Commerzbanku – drugiego największego banku w Niemczech – i razem z siedmioma innymi niemieckimi spółkami o nazwie ComTS tworzy Grupę Delivery Center zajmującą się profesjonalną obsługą procesów biznesowych.

Aplikuj i pracuj z naszym zespołem! Ofertę pracy kierujemy do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW Udział w przenoszeniu nowego procesu od Klienta do CERI. Procesowanie i kontrola produktów skarbowych: wymiana walut związanych z rynkiem pieniężnym. Procesowanie i sprawdzanie kredytów komercyjnych. Uzgadnianie zgodności transakcji. Weryfikacja transakcji pod względem wymagań kompletności oraz terminowości. Udział w testowaniu i wdrażaniu nowych produktów. Otrzymywanie i rozpatrywanie reklamacji klientów. Archiwizacja danych.

Wymagania: Znajomość języka angielskiego na poziomie od B2 do C2 (warunek konieczny). Umiejętność pracy pod presją czasu. Odporność na stres związany z pracą z dużymi kwotami pieniędzy w formie elektronicznej, na kontach klientów. Umiejętność dokładnej, skrupulatnej oraz systematycznej pracy. Odpowiedzialność oraz elastyczność w działaniu. Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków służbowych. Umiejętność organizacji pracy własnej oraz komunikatywności w współpracy z zespołem. Mile widziana wiedza z zakresu finansów i/ lub bankowości. Wymagania techniczne: Dostęp do komputera z internetem o łączu internetowym przynajmniej 10 Mbit/s. System operacyjny minimum Windows 7, rekomendujemy 8, 8.1 lub 10.

Oferujemy: Wdrożenie w obowiązki służbowe. Szkolenie procesowe od podstaw pod okiem wyznaczonego trenera-mentora wykorzystując aplikacje MS Teams i komunikatory tekstowe w CERI. Umowę o pracę na pełen etat w systemie zdalnym lub stacjonarnym w Łodzi lub Białymstoku. Wynagrodzenie 3010-3800 brutto plus premie uznaniowe. Dodatek językowy do wynagrodzenia zasadniczego za znajomość języka obcego, uzależniony od poziomu języka w klasyfikacji B, C. Dofinansowanie do Świadczenia socjalnego. Dofinansowanie do kursów językowych prowadzonych online (j. angielski, lub j. niemiecki). Dofinansowanie do Karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej Enel -Med. Platforma kafeteryjna MyBenefit.

Miejsce pracy: Zdalnie

Uwagi: Aplikować należy poprzez link: https://inspatium.elevato.net/pl/mlodszy-konsultant-ds-procesow-wsparcia-bankowosci-z-jez-angielskim,j,79

Miejsce: Praca zdalna